Kjell Hansen Elektro AS
Leirvikflaten 5
5179 Godvik
Man-Fre: 07:30 - 15:30
55154030
Kjell Hansen AS har dyktige ansatte med bred erfaring og kompetanse. Under finner du kontaktinformasjon til våre nøkkelpersoner.
Du kan også ringe vårt hovednummer: 55 15 40 30

Kjetil T. Hansen

Daglig leder

kjetil@kjell-hansen.no
  930 16 680

Per Indrebø

Leder serviceavdeling

per@kjell-hansen.no
  55 15 40 35 / 934 18 262

Jørn Korneliussen

Saksbehandler serviceavdeling

jorn.k@kjell-hansen.no
  55 15 40 40 / 934 18 283

Geir Vatle

Leder anleggsavdeling

geir@kjell-hansen.no
  55 15 40 34 / 934 18 268

Gaute Tveit

Prosjektleder anleggsavdeling

gaute@kjell-hansen.no
  55 15 40 32 / 934 18 274

Marit Teigland

Lønnsansvarlig

marit@kjell-hansen.no
  55 15 40 37

Henning Osa

Økonomisjef

henning@kjell-hansen.no
  55 15 40 38